Producent rolek termicznych Żywiec

W swej ofercie mamy każde normatywne rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość produktu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Żywiec

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Gdy wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo możliwe, że papier został umieszczony w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna powoduje uwolnienie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu