Producent rolek termicznych Zwoleń

W naszej ofercie posiadamy każde typowe rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najlepszą jakość towaru.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Zwoleń

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także wiedzieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu