Producent rolek termicznych Żory

W naszej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Żory

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu