Producent rolek termicznych Złotów

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Złotów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został umieszczony w rukarce kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu