Producent rolek termicznych Zduńska Wola

W swej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Zduńska Wola

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle możliwe, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu