Producent rolek termicznych Zawiercie

W naszej ofercie mamy każde typowe rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Zawiercie

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu