Producent rolek termicznych Żarki

W naszej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Żarki

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został przymocowany w rukarce niedobrą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu