Producent rolek termicznych Zabrze

W swej ofercie mamy wszystkie domyślne rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą klasę towaru.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Zabrze

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu