Producent rolek termicznych Wrocław

W naszej ofercie mamy wszelakie normatywne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wrocław

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uwidocznia, to jest wysoce potencjalne, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu