Producent rolek termicznych Woźniki

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelakie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Woźniki

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu kiepską stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu