Producent rolek termicznych Wojkowice

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelkie typowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wojkowice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie uwidocznia, to jest ogromnie potencjalne, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu