Producent rolek termicznych Wodzisław Śląski

W swej ofercie przedstawiamy wszelkie typowe rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wodzisław Śląski

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu