Producent rolek termicznych Włoszczowa

W naszej ofercie mamy wszelkie typowe rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Włoszczowa

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uwidocznia, to jest ogromnie możliwe, że papier został włożony w urządzeniu kiepską stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu