Producent rolek termicznych Wisła

W naszej ofercie posiadamy wszelkie typowe rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wisła

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu kiepską stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu