Producent rolek termicznych Wieliczka

W rodzimej ofercie przedstawiamy każde typowe rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wieliczka

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu