Producent rolek termicznych Warta

W rodzimej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, pospolicie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Warta

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest bardzo możliwe, że papier został zamontowany w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu