Producent rolek termicznych Wałbrzych

W naszej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, pospolicie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wałbrzych

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uwidocznia, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie charakterystycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu