Producent rolek termicznych Wadowice

W swej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Wadowice

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie potencjalne, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu