Producent rolek termicznych Ustroń

W naszej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Ustroń

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pojawia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został umieszczony w urządzeniu kiepską stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu