Producent rolek termicznych Tychy

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod podmiotowe zamówienie klienta.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najlepszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Tychy

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu