Producent rolek termicznych Tuchów

W rodzimej ofercie mamy wszelakie standardowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Tuchów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie możliwe, że papier został przymocowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu