Producent rolek termicznych Toszek

W naszej ofercie posiadamy wszelakie standardowe rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Toszek

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu