Producent rolek termicznych Tarnowskie Góry

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie typowe rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Tarnowskie Góry

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie ukazuje, to jest bardzo możliwe, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu