Producent rolek termicznych Tarnów

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie domyślne rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Tarnów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest wysoce możliwe, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu