Producent rolek termicznych Tarnobrzeg

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Tarnobrzeg

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie uwidocznia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu