Producent rolek termicznych Szczyrk

W rodzimej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Szczyrk

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle możliwe, że papier został włożony w urządzeniu kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu