Producent rolek termicznych Świętochłowice

W naszej ofercie mamy wszelkie domyślne rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Świętochłowice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle możliwe, że papier został zamontowany w rukarce nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu