Producent rolek termicznych Świdnica

W rodzimej ofercie mamy wszelkie domyślne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Świdnica

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie uwidocznia, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu