Producent rolek termicznych Strzelce Opolskie

W swej ofercie posiadamy każde normatywne rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Strzelce Opolskie

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też rozumieć, że tylko jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został umieszczony w urządzeniu niedobrą stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu