Producent rolek termicznych Strumień

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelkie domyślne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Strumień

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu