Producent rolek termicznych Stęszew

W swej ofercie przedstawiamy każde standardowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Stęszew

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu