Producent rolek termicznych Stary Sącz

W rodzimej ofercie mamy każde domyślne rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Stary Sącz

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został zamontowany w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu