Producent rolek termicznych Stalowa Wola

W naszej ofercie posiadamy wszelkie standardowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Stalowa Wola

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto również wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest wysoce możliwe, że papier został umieszczony w urządzeniu złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu