Producent rolek termicznych Śrem

W naszej ofercie przedstawiamy wszystkie typowe rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Śrem

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu