Producent rolek termicznych Sosnowiec

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszystkie normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Sosnowiec

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo możliwe, że papier został włożony w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu