Producent rolek termicznych Solec Nad Wisłą

W naszej ofercie posiadamy każde typowe rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Solec Nad Wisłą

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu