Producent rolek termicznych Sławków

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie standardowe rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę towaru.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Sławków

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest bardzo potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu kiepską stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu