Producent rolek termicznych Skoczów

W swej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Skoczów

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu