Producent rolek termicznych Siewierz

W rodzimej ofercie posiadamy wszystkie typowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Siewierz

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest bardzo niewykluczone, że papier został przymocowany w rukarce złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu