Producent rolek termicznych Sieradz

W rodzimej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą klasę produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Sieradz

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu