Producent rolek termicznych Siemianowice Śląskie

W naszej ofercie przedstawiamy wszelkie standardowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Siemianowice Śląskie

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby również wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został umieszczony w rukarce niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu