Producent rolek termicznych Sanok

W naszej ofercie przedstawiamy wszelakie standardowe rozmiary, powszechnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najlepszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Sanok

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także wiedzieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest wysoce potencjalne, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu