Producent rolek termicznych Sandomierz

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszystkie normatywne rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Sandomierz

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce kiepską stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu