Producent rolek termicznych Rzeszów

W swej ofercie posiadamy każde standardowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Rzeszów

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu