Producent rolek termicznych Rydułtowy

W naszej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Rydułtowy

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu