Producent rolek termicznych Rybnik

W naszej ofercie posiadamy wszystkie standardowe rozmiary, wszechstronnie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod osobiste zamówienie klienta.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Rybnik

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został zamontowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu