Producent rolek termicznych Ruda Śląska

W swej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Ruda Śląska

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce kiepską stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu