Producent rolek termicznych Rawicz

W swej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie klienta.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najlepszą jakość towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Rawicz

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest bardzo niewykluczone, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu