Producent rolek termicznych Radzionków

W naszej ofercie mamy wszelakie normatywne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę wyrobu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Radzionków

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został umieszczony w urządzeniu złą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu