Producent rolek termicznych Radom

W swej ofercie posiadamy każde normatywne rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Radom

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest bardzo możliwe, że papier został umieszczony w rukarce złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu